
Мармурові сервірувальні підставки під склянки, підставки під гаряче Livarno 4шт Ø 10см
690 ₴
- В наявності
- Код: LIV_0201
+380 (97) 956-44-67
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір мармурових сервірувальних підставок Livarno складається з 4 стильних підставок діаметром 10 см, виготовлених із натурального мармуру. Кожна підставка має унікальний природний малюнок, що робить набір ексклюзивним. Виріб ефективно захищає поверхню столу від гарячих напоїв, вологи та подряпин. Оснащені антиковзною основою для стабільності під час використання. Підходять для кави, чаю, склянок та чашок. Ідеально підходять для дому, офісу або як стильний подарунок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livarno Home |
| Матеріал | Мармур |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип підставки | Багаторазова |
| Вбирає вологу | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴