
Дитячі окуляри для комп’ютера ALWAYSUV 2 Pack Blue Light Blocking Anti Blue Ray UV400
500 ₴
- В наявності
- Код: UV_400
+380 (97) 956-44-67
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячі окуляри ALWAYSUV — це набір із 2 пар захисних окулярів для захисту очей від шкідливого синього світла екранів смартфонів, планшетів, комп’ютерів та телевізорів.
Лінзи фільтрують синє світло та зменшують навантаження на очі, запобігають втомі, сухості та головному болю при тривалому користуванні гаджетами.
Легка та міцна оправа зручна для щоденного носіння, підходить для дітей і підлітків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип окулярних лінз | Монофокальні |
| Дизайн лінз | Сферичні |
| Тип лінз за оптичною дією | Стигматичні |
| Положення головного фокуса | Позитивні |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Кріплення | Гвинтове |
| Складна оправа | Ні |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Міст | 16 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Вага | 20 г |
| Діоптрія | 0 |
| Міжзінична відстань (PD) | 60-62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




