Розумна світлодіодна лампа Livarno Lux RGBW Zigbee Smart Home GU10 — сучасне рішення для інтелектуального освітлення будинку.
Лампа підтримує керування через Zigbee 3.0 (потрібен шлюз Zigbee), а також сумісна з системою Lidl Smart Home і голосовими асистентами.
Дозволяє змінювати яскравість, обирати з 16 мільйонів кольорів та регулювати відтінки білого світла (2000–6500K). Ідеально підходить для створення атмосфери в кімнаті, зонального освітлення або декоративного підсвічування.
Лампа має довгий термін служби до 30 000 годин та низьке енергоспоживання — лише 5 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livarno Lux |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світлодіода | Різні кольори |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 5 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Струм споживання | 30 мА |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | RGB+W (різнокольоровий+білий) |
| Мінімальна колірна температура | 2000 К |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Кут свічення | 36 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴







