
Набір гачків та дюбелів PARKSIDE 228 шт у кейсі для бетону та газобетону
450 ₴
- В наявності
- Код: PR-228-HS
+380 (97) 956-44-67
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний набір кріплень PARKSIDE включає гачки та дюбелі для монтажу на бетонні та газобетонні поверхні. Комплект стане практичним рішенням для домашнього ремонту, майстерні, гаража або монтажних робіт.
У наборі міститься 228 елементів різного типу, які дозволяють швидко та надійно закріпити полички, інструменти, декор та інші предмети. Усі комплектуючі постачаються у зручному пластиковому органайзері для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- універсальний набір для монтажних робіт
- підходить для бетону та газобетону
- міцні металеві гачки
- пластикові дюбелі різних розмірів
- органайзер із секціями
- для дому, майстерні та гаража
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип дюбеля | Універсальний |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Матеріал дюбеля | Нейлон |
| Покриття | Цинк |
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Довжина дюбеля | 30 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Глибина отвору під дюбель | 40 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 4 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Упаковка | Ящик |
| Кількість в упаковці | 228 шт. |
| Вага упаковки | 0.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴